تاریخ : پنجشنبه ، 7 ، تير ماه ، 1397
موضوع : ویژه سایت

پاجانی، نوبخت و شاکی نمایندگان ایران در بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی

تیم ملی ورزش‌های الکترونیک ایران در دو رشته Starcraft II و PES 2018 راهی بازی‌های آسیایی 2018 خواهد شد.به نقل از روابط عمومی انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک جمهوری اسلامی ایران؛ تیم ملی ایران با شرکت در رقابت‌های انتخابی غرب آسیا توانست جواز حضور در مرحله نهایی مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا را به دست آورد.

تیم ملی ایران در رشته PES متشکل از حسن پاجانی و رضا نوبخت بعنوان نفرات برتر مسابقات انتخابی ایران توانستند با غلبه بر رقبای خود از کشورهای اردن، سوریه و عربستان جواز حضور در مسابقات جاکارتای اندونزی را به دست بیاورند.

در این رقابت چهار جانبه که به  صورت دو برد از سه برد  به میزبانی مجموعه گیم هرمس برگزار شد تیم ملی ایران توانست هر سه حریف خود را شکست داده و به عنوان تیم برگزیده منطقه غرب آسیا در مرحله نهایی مسابقات حاضر شود، همچنین شهریار شاکی با برد در مقابل رقبای خود مجوز حضور در مسابقات آسیایی 2018 را در رشته Starcraft به دست آورد.

ضمن تبریک به جامعه ورزش الکترونیک کشور برای تیم ملی کشورمان جهت کسب مقام آرزوی موفقیت کرده و امیدواریم پس از سال‌ها تیم اعزامی ورزش الکترونیک ایران با کسب نتیجه‌ای در خور افق تازه‌ای را نمایان سازد.

این مسابقات از تاریخ 27 مرداد نود و هفت به میزبانی کشور اندونزی برگزار خواهد شد.

 

دیدار اول بین ایران و عربستان

 

دیدار دوم ایران و عربستان بازی دو به دو 

 

دیدار سوم بین ایران و عربستان

 
 
دیدار اول بین ایران و سوریه
 
 
 
دیدار دوم بین ایران و سوریه
 
 
 
دیدار اول ایران و اردن
 
 
 
دیدار دوم ایران و اردن
 
 


PES2018 Starcraft مسابقات آسیایی 2018

منبع این مقاله : :لیگ حرفه ای ورزش های الکترونیک
آدرس این مطلب : https://espl.ir/news/88/JAKARTA2018-Iranian-Team/