تاریخ : يكشنبه ، 5 ، مرداد ماه ، 1399
موضوع : مسابقات,ویژه سایت

مسابقات انتخابی جهت حضور در رقابت بوندسلیگا

با شرکت در مسابقات انتخابی ایران می‌توانید وارد معتبرترین لیگ فوتبال الکترونیک جهان شوید.بوندسلیگای آلمان معتبرترین لیگ فوتبال مجازی در رشته فیفا است. این مسابقات با حضور تیم‌های معتبر حاضر در بوندسلیگای یک و دو به صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌گردد.

با توجه به اعمال تحریم‌های موجود علیه کشورمان و عدم حضور بازیکنان ایرانی در مسابقات بین المللی مجموعه لیگ حرفه‌ای ورزش‌های الکترونیک طی توافق صورت گرفته توانسته مجوز حضور در مسابقات انتخابی را برای بازیکنان ایرانی فراهم سازد.

برای عضویت و حضور در مسابقات بوندسلیگا می‌بایست در مرحله اول عضو لیگ حرفه‌ای ورزش‌های الکترونیک باشید، در مرحله دوم باید مسابقات انتخابی ایران را که به صورت آنلاین برگزار می‌شود شرکت کنید، سپس در مرحله سوم نفر برتر رقابت ایران، وارد مرحله انتخابی آنلاین شده که توسط تیم حاضر در بوندسلیگای آلمان برگزار می‌شود، بعد ار آن و در مرحله چهارم با قهرمانی در مسابقات آنلاین انتخابی آلمان شما می‌بایست در کمپ 14 روزه آلمان شرکت کنید، از میان 4 نفر حاضر در کمپ دو نفر به عضویت تیم جهت حضور در رقابت‌های بوندسلیگا در خواهند آمد.

در انتهای همین صفحه و پس از بخش سوالات پر تکرار لینک ثبت نام قرار داده شده است.

سوال: مسابقات به صورت آنلاین یا حضوری است؟

پاسخ: مسابقات به صورت آنلاین می باشد. مسابقات انتخابی المان به صورت حضوری و آنلاین می‌باشد. 

سوال: برای حضور در مسابقات نیاز به گذرنامه خواهیم داشت؟

پاسخ: برای حضور در مسابقات نیاز به پاسپورت نیست اما برای اعزام نیاز به گذرنامه معتبر می‌باشد. پاسپورت شما باید تا زمان شروع مسابقات آلمان در دسترس باشد.

سوال: در صورت عدم وجود پاسپورت چه اتفاقی خواهد افتاد؟

پاسخ: ما تلاش خواهیم کرد در صورت امکان گذرنامه شما فراهم شود، در غیر این صورت نفرات حائز رتبه‌های بعد الویت خواهند داشت.

سوال: برای حضور در مسابقات باید مبلغ پرداخت کنیم؟

پاسخ: خیر مسابقات ایران به صورت رایگان برگزار می‌شوند.

سوال: با عضویت در تیم حقوق پرداخت می‌شود؟

پاسخ: بله، حداقل حقوق دریافتی شما بنا بر رتبه‌بندی تیمی لحاظ می‌شود و این مبلغ پس از کسر موارد قانونی نظیر بیمه و مالیات حداقل 2100 یورو به صورت ماهیانه می‌باشد.

سوال: هزینه‌های اعزام بر عهده خودم می‌باشد؟

پاسخ: کلیه هزینه‌ها و مسئولیت اعزام و ثبت‌نام بر عهده مجموعه لیگ حرفه‌ای ورزش‌های الکترونیک می‌باشد. ( به جز امور مرتبط به ویزا)

سوال: پس از انتخاب شدن باید در ایران مسابقه بدم یا آلمان؟

پاسخ: روال معمول مسابقات به صورت حضوری است و می بایست در آلمان حضور داشته باشید. مگر در موارد خاص شبیه به ایام گذشته و شیوع بیماری کرونا که مسابقات به صورت آنلاین غیر حضوری نیز برگزار می‌شود.

در صورت عضویت شما در تیم، هزینه اسکان، رفت و آمد بر عهده باشگاه و مجموعه لیگ ورزش‌های الکترونیک می‌باشد.

در صورت هر گونه سوال در خصوص مسابقات لطفا تنها با استفاه از فرم پشتیبانی از طریق سایت نسبت به ارسال پرسش خود اقدام بفرمایید.

برای شرکت و  ثبت نام رایگان در مسابقات انتخابی کلیک یا لمس کنید

در صورت نیاز به آموزش برای ثبت‌نام کلیک کنید

 


بوندسلیگا مسابقات فیفا فیفا انلاین فیفا20 فیفا21

منبع این مقاله : :لیگ حرفه ای ورزش های الکترونیک
آدرس این مطلب : https://espl.ir/news/156/virtual-bundsliga-21/