تاریخ : چهارشنبه ، 28 ، شهريور ماه ، 1397
موضوع : ویژه سایت,آموزش

همه‌ی تغییرات فیفا 19

با ارائه اطلاعات اولیه فیفا19 تغییرات زیادی در بخش التیمیت و حالت عادی بازی صورت گرفته است، در این مطلب تغییرات بخش التیمیت را بررسی خواهیم کرد.با توجه به تغییرات صورت گرفته در نسخه جدید فیفا در هر بخش به معرفی تغییرات می‌پردازیم، ضمنا نرم افزارهای مدیریت تیم برای سیستم عامل های اندروید و IOS در پایین مطلب قرار دارد.

DIVISION RIVALS

حضور در این بخش به معنی ورود به دنیای بزرگ FUT می‌باشد، این بخش که جایگزین Daily شده است می‌تواند مجوز حضور شما در Weekend league را تایید کند. در این حالت شما با رقابت با سایر پلیرها از نقاط دیگر جهان شانس بدست آوردن جوایز هفتگی بهتر را خواهید داشت.

SKILL RATING

راهی جدید برای رقابت آنلاین

این بخش راهی جدید برای رقابت آنلاین است، زمانی که برای اولین بار این مسابقه را وارد شوید سطح اولیه را انتخاب خواهید کرد تا عملکرد شما در رقابت با سایر نفرات بر اساس آن سطح سنجیده شود، در نتیجه با تعیین سطح مهارتی شما در طی هفته می تواند امتیاز خود رابالاتر ببرید.

 

WEEKLY SCORE

هر هفته جوایز جدید به دست بیاورید

رقابت هر هفته در بخش DIVISION RIVALS وجود دارد و شما می توانید در پایان هر هفته پاداش کسب کنید. امتیاز هفتگی شما رتبه شما را در این بخش تعیین می‌کند و رتبه بالاتر به معنی انتخاب جایزه بهتر است.
 

FUT CHAMPIONS QUALIFICATION POINTS

کسب سهمیه Weekend League

هر پیروزی در بخش دیویژن ریوالس امتیازی مجزا برای شما خواهد داشت، این امتیاز نه تنها برای نزدیک ترین هفته ویکند قابل استفاده خواهد بود بلکه می‌توانید در صورت نیاز برای هفته‌های اتی از این امتیاز برای حضور در ویکند لیگ استفاده کنید.

یعنی اگر شما امتیاز کامل برای حضور در ویکند هفته جاری را داشته باشید می‌توانید امتیاز خود را برای هفته بعد هم استفاده کنید.

 

دانلود نرم افزار مدیریت تیم فیفا 19 در اندروید

 

دانلود نرم افزار مدیریت تیم فیفا در IOS

 

 

 

این مطلب ادامه دارد...

 


fifa19 fifa new item فیفا فیفا19 مسابقات FUT DIVISION RIVALS SKILL RATING WEEKLY SCORE Weekend League

منبع این مقاله : :لیگ حرفه ای ورزش های الکترونیک
آدرس این مطلب : https://espl.ir/news/116/FIFA-19-NEW-ITEMS/