espl
Electronic Sports Professional League
ثبت‌نام مسابقات انتخابی تیم ملی

 

به اطلاع کلیه علاقه‌مندان و مخاطبان دو بازیFIFA20 وPES2020 (eFootball) می‌رساند، انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران در نظر دارد در بازی فوتبال مجازی در رشتهPES2020 مسابقات انتخابی تیم ملی را به شرح ذیل برگزار نماید و در نهایت 11 نفر از منتخبان مسابقات انتخابی به‌عنوان تیم ملی کشورمان در این بازی معرفی و انتخاب خواهند شد. در مرحله نهایی از بین 11 نفر عضو تیم ملی یک نفر به‌عنوان منتخب اصلی به مسابقات جهانی کره جنوبی که از تاریخ 98/9/20 لغایت 98/9/24 برگزار می‌شود اعزام خواهد شد و یک نفر دیگر به‌عنوان یار ذخیره انتخاب خواهد شد.

همچنین انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران در رشتهFIFA20 مسابقات انتخابی تیم ملی، جهت شرکت در مسابقات خاورمیانه‌ای ابوظبی که از تاریخ 98/10/10 لغایت 98/10/11 با مشارکت فدراسیون ورزش‌های الکترونیک آسیا  را برگزار می‌کند. در این رشته نیز 11 نفر به‌عنوان اعضای تیم ملیFIFA20 درنهایت انتخاب می‌شوند که دو نفر از این اعضا در نهایت در مسابقات فوق شرکت می‌کنند.

در برگزاری این مسابقات کمیته فوتبال مجازی فدراسیون فوتبال کشورمان نیز مشارکت دارد که در بازی فیفا نفرات برتر کشورمان به کمیته فوتبال الکترونیک فیفا معرفی خواهند شد.

 

لیست مراکز منتخب برگزار کننده مسابقات در هر استان

مشاهده قوانین مسابقات انتخابی تیم ملی در رشته PES


مسابقات استان البرز، قزوین، قم، گلستان، مازندران، مرکزی به میزبانی استان تهران در تاریخ چهاردهم آبان برگزار می‌شود.

مسابقات استان تهران در تاریخ شانزدهم آبان برگزار خواهد شد.

در صورتی که نیاز به تغییر مرکز انتخابی خود دارید تا ساعت 20:00 روز ششم آبان می توانید از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت کنید

ارسال درخواست تغییر مرکز برگزاری رقابت

مسابقات سایر مراکز طبق زمان‌بندی اعلام شده در جدول معرفی مراکز برگزار خواهد شد.


 

 

 

 

 


FIFA PES تیم ملی
ارسال شده در مورخه : دوشنبه ، 15 ، مهر ماه ، 1398 -   روابط عمومی سایت   پرینت

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .