espl
Electronic Sports Professional League
دیدار رییس کمیته فوتبال مجازی ایران و رییس کمیته فوتبال الکترونیک فیفا

 ظهر امروز سه شنبه مورخ 25 تیرماه آقای لقمان شاورانی رییس کمیته فوتبال مجازی فدراسیون کشورمان با آقای کریستین والک، رییس کمیته فوتبال الکترونیک فدراسیون جهانی فوتبال فیفا در موزه فوتبال زوریخ سوییس دیدار کرد و در خصوص فعالیت های کمیته فوتبال مجازی به گفتگو نشست.

ساختمان اداری کمیته فوتبال الکترونیک فیفا در مجاورت موزه فیفا در شهر زوریخ قرار دارد که زیر نظر دبیر کل فدراسیون جهانی فوتبال فیفا فعالیت مینماید.

این جلسه که با درخواست آقای لقمان شاورانی،  و با دعوت رسمی فیفا از ایشان برگزار شد.

هدف از این سفر  و ملاقات،  معرفی کمیته فوتبال مجازی فدراسیون فوتبال ایران،  ایجاد ارتباط و تعامل دو طرفه با هدف همکاری و مشارکت در برگزاری مسابقات و تورنمنت های بازی فوتبال فیفا،  شرکت مخاطبان و علاقه مندان ایرانی در مسابقات جهانی تحت نظر فیفا و امکان گسترش فعالیت های کمیته فوتبال الکترونیک فیفا در خاورمیانه، عنوان شده است.

آقای کریستین والک در این ملاقات با ابراز خوشحالی و شادمانی از راه اندازی کمیته فوتبال مجازی در ایران و همچنین حضور آقای شاورانی در مقر سازمانی کمیته فوتبال الکترونیک فیفا، از ایران به عنوان مهمترین و بهترین کشور در فوتبال آسیا نام برد و حمایت همه جانبه خود را از فعالیت های کمیته فوتبال مجازی ایران اعلام کرد.

در این دیدار توانایی ها و قابلیت های مهم بازیکنان ایرانی به صورت یک گزارش تصویری به سمع و نظر آقای والک رسید و مهم ترین دغدغه و خواسته بازیکنان ایرانی که همانا شرکت در مسابقات  آنلاین بازی فیفا میباشد با آقای والک مطرح شد و ایشان قول  دادند موضوع حمایت و پیگیری را از طریق فدراسیون جهانی فوتبال فیفا انجام دهند در صورت کسب رتبه مورد نیاز در بخش آنلاین این اتفاق سبب اعزام بازیکنان ایرانی به مسابقات جهانی خواهد شد.

همچنین آقای شاورانی به صورت رسمی از آقای والک ریاست کمیته فوتبال الکترونیک فدراسیون جهانی فوتبال فیفا برای سفر از ایران و دیدار با مسولان فدراسیون فوتبال کشورمان دعوت به عمل آوردند.

در این دیدار آقای آدرین رولی ریس مسابقات فوتبال الکترونیک از کمیته فوتبال الکترونیک فیفا،  و آقای محمد علی عباسپور تهرانی فرد عضو کمیته فوتبال مجازی فدراسیون فوتبال کشورمان حضور داشتند.

 


FIFA FIFA19 Esports فیفا لقمان شاورانی کمیته فوتبال مجازی ورزش الکترونیک کریستین والک
ارسال شده در مورخه : سه شنبه ، 25 ، تير ماه ، 1398 -   روابط عمومی سایت   پرینت
نظر داده در زمان 12:57 مورخ 1398/5/22
پس چرابرج میلادنزاشتین؟

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .