espl
Electronic Sports Professional League
جام ملت‌های فیفا

برای اولین بار در سری مسابقات فیفا شاهد برگزاری جام ملت‌ها در این رشته‌ی ورزش‌های الکترونیک هستیم.

 FIFA eNation Cup طی روزهای ۱۳ م و ۱۴ م اپریل برگزار شود.

در این دوره از مسابقات ۲۰ کشور از ۶ کنفدراسیون جهانی حضور خواهند یافت و با یکدیگر در قالب گروه‌های ۵ نفره به رقابت خواهند پرداخت.

در روز اول مسابقات بازیکنان ۴ گروه با یکدیگر رقابت خواهند کرد و در روز دوم مرحله‌ی نهایی دور گروهی و البته مرحله‌ی حذفی برگزار خواهد شد.

نحوه‌ی برگزاری مسابقات نیز بدین شکل است که بازیکنان یک مسابقه‌ی یک‌به‌یک بر روی Xboxو یک مسابقه‌ی یک‌به‌یک دیگر بر روی Playstationبرگزار خواهند کرد و درنهایت نیز یک مسابقه‌ی دوبه‌دو بین دو تیم برگزار خواهد شد.

هرکدام از این دیدارها برای تیم برنده ۳ امتیاز خواهد داشت و در صورت تساوی و شکست به ترتیب ۱ و صفر امتیاز برای تیم‌ها در پی خواهد داشت.  بدین ترتیب مرحله‌ی گروهی دیدار بین هر تیم در حقیقت متشکل از ۹ امتیاز خواهد بود.

مرحله‌ی حذفی متشکل از دو دیدار یک‌به‌یک خواهد بود و هر بازی نیز شامل ۳ امتیاز است. در صورت تساوی امتیازات یک دیدار دوبه‌دو برای مشخص کردن برنده‌ی نهایی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق این لینک دیدارها را به طور مستقیم مشاهده کنند.

درنهایت ذکر این نکته الزامیست که این مسابقات دارای جوایزی به ارزش ۱۰۰ هزار دلار است و تیم برنده ۱۵۰۰ امتیاز در رنکینگ نهایی Global series کسب خواهد کرد.


fifa19 fifa Fifa eNation Cup مسابقات فیفا
ارسال شده در مورخه : پنجشنبه ، 22 ، فروردين ماه ، 1398 -   روابط عمومی سایت   پرینت

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .